Soffa gustaviansk stil

559080

SOFFA, gustaviansk stil,1900-talets mitt, badkarsmodellen, träskuren dekor med bl a rosor och fleuroner, stoppad textil klädsel, bemålad pärlgrå, sitthöjd ca 45, längd 185 samt största djup 55 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, renoverad, fläckar

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa gustaviansk stil

Budhistorik (8 bud)
4158627
650
4157894
600
4157464
550
4156434
500
4155206
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.