Nils Kölare oljemålning

559078

NILS KÖLARE, Nils (född 1930): "Silkie", signerad och daterad N.Kölare -88, olja på duk, 50x40 cm

Smärre ytskador

Rum 6

Nils Kölare oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4158352
4158334
2 800
4157798
2 600
4156433
2 400
4156433

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.