Pediestal empirstil

559076

PIEDESTAL, 1900-talets slut, empirestil, med 2 gröna marmorskivor, bronserad trä med pastellage dekor, Glas och Trä, höjd ca 64 cm

Lagning till en av benen, slitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Pediestal empirstil

Budhistorik (8 bud)
4158643
650
4158642
600
4158640
550
4158636
500
4158635
450

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.