Fåtölj rotting

559075

FÅTÖLJ, samtida, rotting med en lös kudde, sitthöjd ca 40 cm

Skador till rottingen, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 3

Fåtölj rotting

Budhistorik (16 bud)
4158148
4158147
950
4158145
900
4158144
850
4158141

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.