Spegel bronserad

559072

SPEGEL, 1900-talets slut, bronserad trä och resin, höjd ca 100 cm

Nedre delen av ramen med sprickor och lagningar, lim syns, några nagg till ramen, ställvis förlust av bronsering

Speglar

Hylla 2

Spegel bronserad

Budhistorik (7 bud)
4158159
600
4158157
550
4158152
500
4158150
450
4157639

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.