Leksaksmotorcykel

559071

LEKSAK, 1950-tal, Japan, motorcykel med förare, Modern Toys, litograferad plåt, plast och gummi, etikettmärkt, batteridriven, längd ca 31 cm

Smärre repor och märken, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Leksaker

Leksaksmotorcykel

Budhistorik (9 bud)
4158663
2 400
4158059
4156922
1 800
4156921
1 600
4156920

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.