Bordslampa Italien

559070

BORDSLAMPA, 1900-talets början, Italien, porslin med genombruten dekor, underglasyr i blå med gulfärgat målat dekor, höjd ca 41 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa Italien

Budhistorik (1 bud)

4152721
2018-07-10 13:55:21

2018-07-14 kl 19:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.