Bent Winge (11) stolar

559066

BENT WINGE (Norge, 1907-1983), (11) stolar, 1900-talets andra hälft, sittskal i röd plast, underrede av förkromade stålrör, märkta Bent Winge Norway samt etikett från Baltsar Beskow, Stockholm, stapelbara, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, märken/repor, någon skada, viss rost

Möbler, Stolar

Hylla 7

Bent Winge (11) stolar

Budhistorik (1 bud)

4150345
2018-07-08 18:12:55

2018-07-14 kl 14:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.