Bänk teak

559060

BÄNK, 1900-talets andra hälft, teak, höjd ca 44, 141x44,5 cm

Bruksslitage, mindre märken

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Bänk teak

Budhistorik (16 bud)
4158770
4158673
4158673
1 800
4158769
1 700
4158673
1 600

Slutpris SEK:
215 EUR, 251 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.