Fåtöljer 1900-talets mitt

559058

FÅTÖLJER, 2 st, 1900-talet mitt, klädde i mönstrad tygg, ben i betsat trä, sitthöjd 38 cm

Slitage, repor, ytsmuts

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtöljer 1900-talets mitt

Budhistorik

2018-07-14 kl 20:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.