Blå station pallar Johan Lindau

559057

BLÅ STATION, pallar, 4 st, Johan Lindau, 2000-tal, Åhus, sittdyna av brunt skinn, etikettmärkta, höjd ca 81 cm

Smärre märken och repor på sitsarna

Möbler, Övriga möbler

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (4 bud)

4171505
650
4171488
600
4171488
4169180

Slutpris SEK:
650
64 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.