Torbjörn Afdal bänk "Krobo"

559055

TORBJÖRN AFDAL, "Krobo", bänk, Norge, riopalisander, etikettmärkt "Mellemstrands trevareindustri, Norway för Bruksbo", höjd ca 34, 200x37 cm

ytslitage, repor, cites-intyg medföljer

Möbler, Övriga möbler

Makadamgatan 11, Helsingborg

Torbjörn Afdal bänk

Budhistorik (32 bud)
4165067
8 600
4165072
8 600
4165067
8 400
4165070
8 200
4165067
6 800

Slutpris SEK:
8 600
840 EUR, 983 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.