Oidentifierad konstnär målning

559048

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700/1800-tal, genremotiv med fiolspelande man, olja på duk, ca 21x17 cm

Retuscher, krackelyr

Konst, Äldre måleri

Fack 40

Budhistorik (7 bud)
4158067
4158066
1 400
4158065
1 300
4158064
4156671

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.