Vattentunna koppar

559044

VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, benställning i form av lejontassar, höjd 70 cm, diamter 39 cm

Åldersslitage, skador, botten med hål

Metall

Baltzarsgatan 6, Malmö

Vattentunna koppar

Budhistorik

2018-07-14 kl 15:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.