Bord 1800-tal

559043

BORD, 1800-talets slut, bemålad furu, sarg med låda, svarvade ben, 124x74 cm, höjd 73 cm

Åldersslitage, torrsprickor, senare målning

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Bord 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

4157613
2018-07-13 22:38:41

2018-07-14 kl 11:25
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.