Badkar zink

559042

BADKAR, badbalja, zinkplåt, längd 168 cm, bredd 67/34 cm

Bruksslitage, bucklor

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Badkar zink

Budhistorik (6 bud)
4157954
4157840
900
4157661
850
4157642
4156987
600

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.