Reinhold Ljunggren färglitografi

559040

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2004), kakelugnen (med självporträtt till vänster), signerad R Ljunggren, numrerad 277/310, ca 52 x 35 cm

Fack 24

Budhistorik

2018-07-14 kl 14:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.