Max Walter Svanberg färglitografi

559039

MAX WALTER SVANBERG (1912-19945), surrealistisk komposition, signerad Max Walters, numrerad 33/50, färglitografi, ca 27 x 23 cm

Fack 30

Budhistorik (1 bud)

4157351
2018-07-13 19:23:32

2018-07-14 kl 15:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.