Pokalglas

559038

POKALGLAS, 1900-talets början, emaljerad dekor föreställande riddare på häst, ribbad fot, höjd ca 25 cm

Glasets mynning något ojämn, enstaka mindre nagg förekommer, enstaka fläckar

Glas, Vaser, skålar, fat

Pokalglas

Budhistorik (4 bud)

4158161
450
4148704
4158160
4148704

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.