Charles Huard Två litografier

559027

CHARLES HUARD (1875-1965) Två litografier, 'A Patrol' samt 'Blasted Tree on the Western Front', signerade i blyerts, bladmått ca 33x24 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Charles Huard Två litografier

Budhistorik

2018-07-14 kl 17:10
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.