Oidentifierad konstnär Oljemålning

559025

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Får på vallning, oljemålning på duk, signerad, ca 80x126 cm

krackeleringar, smärre färgbortfall, märken på duk

Ändringar/tillägg
lad

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (9 bud)
4158726
700
4158791
650
4158726
600
4158790
550
4158726
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.