Georg Balthasar Probst Grafiskt blad

559024

GEORG BALTHASAR PROBST (1673-1747): "La femina perciò che la frutta de l'albero era buono a mangiare", senare kolorerat, bladmått ca 33x46 cm (1673-1748).

skador, reva på nederkant, slitage

Budhistorik (11 bud)
4158641
4158542
750
4158541
700
4158540
650
4158539
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.