Pétion Savain Oljemålning

559023

PÉTION SAVAIN (1906-1973): Flicka, signerad Savain 1968, olja på pannå, ca 41x31 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Pétion Savain Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4149990
2018-07-08 12:11:22
550

2018-07-14 kl 14:15
Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.