Emilia Lönblad Oljemålning

559022

EMILIA LÖNBLAD (1865-1946): Provence, signerad E. Lönblad, daterad 1926, olja på pannå, ca 37x47 cm

Konst, Äldre måleri

Makadamgatan 11, Helsingborg

Emilia Lönblad Oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4157929
4157927
750
4157926
700
4157925
650
4157924
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.