Matbord

559018

MATBORD, 1960-tal, fanerad med jakaranda, profilerade skiva, 1 iläggskiva med sarg medföljer 70 cm, höjd ca 76, 160x104 cm, citesintyg medföljer

Slitage, repor, ytmärken

Möbler, Matbord

Matbord

Budhistorik (6 bud)
4158031
4158030
4157659
450
4156423
4153924

Slutpris SEK:
147 EUR, 171 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.