Oljemålning Hugo Linér

559017

HUGO LINÈR (1900-1981), hus i landskap, signerad, olja på duk, ca 37x45 cm

Fack 37

Oljemålning Hugo Linér

Budhistorik

2018-07-14 kl 13:05
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.