Oljemålning Olle Nordberg

559016

OLLE NORDBERG (1905-1986), sovande man vid lampsken, signerad och daterad -43, olja på pannå, ca 25x18 cm

Fack 28

Oljemålning Olle Nordberg

Budhistorik (1 bud)

4158018
2018-07-14 11:40:45

2018-07-14 kl 20:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.