Bordslamor

559008

BORDSARMATURER, 1 par, 1900-talets senare hälft, ABO Randers, Danmark, stomme i gulmetall, etikettmärkta, höjd (inkl. skärm) ca 60 cm

Bruksslitage, beläggningar och irisering i gulmetallen, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionerna

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslamor

Budhistorik (5 bud)
4158410
500
4158512
450
4158410
4158509
4158410

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.