Serveringsvagn

559006

SERVERINGSVAGN, 1900-talets slut, stomme i gulmetall, skivor i valnötsfanér, nedre skivan med flaskhållare, höjd ca 62 cm

Bruksslitage, hjulen något skeva, stommen med fläckar och märken

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Hylla 2

Serveringsvagn

Budhistorik (7 bud)
4158300
600
4158424
550
4158300
500
4158423
450
4158300

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.