Glasservisdelar 1900-talets mitt

558990

GLASSERVISDELAR, 40 st., 1900-talets mitt, blått och grönt glas, bestående av: 7 vinglas, 2+2+3+6+6+7 selterglas, 2+5 grogglas

Någon obetydli kantnagg

Ändringar/tillägg
servisdelar,

Glas, Servisglas

Monter 4

Budhistorik (4 bud)

4156932
1 400
4150230
4149714
950
4148725

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.