Snörkladd stolar samt bord

558977

KARMSTOLAR, 1 par, BORD, 1900-talets andra hälft, snörklädd och flätad, betsat furu samt MDF, sitthöjd ca 40, bordets diameter 42 cm

Slitage, några skador i rottningen, märken, repor

Möbler, Stolar

Rum 10

Snörkladd stolar samt bord

Budhistorik (3 bud)

4156808
4151775
4146835

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.