Byrå 1900-talets mitt

558976

BYRÅ, 1900-talets mitt, fanérad i teak, med 6 lådor på avsmalnande ben, höjd ca 105, 62.5x40 cm, nyckel saknas

Bruksslitage, mindre repor och märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (13 bud)
4156910
850
4156892
4156839
750
4154164
700
4156838
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.