Byrå 1900-talets mitt

558975

BYRÅ, 1900-talets mitt, fanérad i teak, med 6 lådor, höjd ca 106, 70x39 cm

Bruksslitage, mindre märken och repor några handtag med limreparationer

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (2 bud)

4154100
4151104

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.