Kökssoffa och 2 stolar

558972

KÖKSSOFFA, STOLAR, 3 st, 1960-tal, ek, klädd sits och rygg, sitthöjd ca 43, soffans längd 153 cm

Bruksslitage, senare klädsel

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 14

Kökssoffa och 2 stolar

Budhistorik (4 bud)

4157410
4147301
4150701
4147301

Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.