Mirror TV-apparat

558969

TV-APPARAT, "Mirror", Luxor, 1900-talets mitt, plast och förkromad metall, på bänk i teakfanér med förkromade stålben, höjd ca 103 cm

Repor i plasten, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, TV, platt-TV, projektorer, Möbler

Rum 3

Mirror TV-apparat

Budhistorik (16 bud)
4156880
3 200
4155913
4149983
2 800
4155912
2 800
4149983
2 600

Slutpris SEK:
3 200
313 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.