Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

558966

SVEN JONSON (1902-81): Komposition, signerad, numrerad 9/200, färglitografi, ca 27x35 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4157495
550
4156377
500
4156376

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.