Erik Olson Litografi Halmstadgruppen

558965

ERIK OLSON, Komposition, signerad samt daterad Erik Olson 1976, numrerad 11/40, färglitografi, ca 58x69 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4151631
4147703

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.