Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

558962

SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, EA-upplaga, färglitografi, ca 41x33 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (5 bud)
4156356
500
4156355
450
4156353
4151629
4147692

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.