Axel Olson Litografi Halmstadgruppen

558961

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition med figurer, signerad Axel Olson, numrerad 81/125, litografi, ca 17x40 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4156349
500
4156348
450
4156347

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.