Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558960

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistiskt motiv, signerad samt daterad Erik Olson 1974, numrerad 240/350, färglitografi, ca 38x54 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4147943
4147705

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.