Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

558959

SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, färglitografi, ca 30x40 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4156365
500
4156364
450
4147698

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.