Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558957

AXEL OLSON (1899 - 1986): Komposition, signerad Axel Olson, numrerad 97/200, ca 19x31 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4157514
500
4147704

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.