Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

558956

SVEN JONSON (1902-1981), komposition, signerad Sven Jonson, numrerad 247/260, färglitografi, ca 35x48 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4157286
4157283
4147700

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.