Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558954

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med rosor och duva, signerad samt daterad Erik Olson 1978, numrerad HCXXIII/XXX, färglitografi, ca 38x37 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4155935
2018-07-12 17:03:23

2018-07-13 kl 11:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.