Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558953

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, EA-upplaga, färglitografi, ca 41x50 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4156378
500
4151634

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.