Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

558952

SVEN JONSON (1902-1981), komposition, signerad Sven Jonson, numrerad 1/150, färglitografi, ca 35x47 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4156370
500
4147701

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.