Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

558950

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition, signerad samt daterad Erik Olson 1955, numrerad 177/250, färglitografi, ca 40x32 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
4152640
850
4148388
4150343
750
4148388
600
4148208
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.