Axel Olson Etsning Halmstadgruppen

558948

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, signerad Axel Olson, numrerad 130/260, delvis kolorerad etsning, ca 36x52 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4154685
2018-07-11 19:08:57

2018-07-13 kl 20:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.