Esaias Thorén Färglitografi Halmstadgruppen

558947

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med kannor, signerad Esaias Thorén, Provtryck, färglitografi, ca 65x53 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4148207
2018-07-07 01:48:45
500

2018-07-13 kl 14:48
Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.