Stellan Mörner Färglitografi Halmstadgruppen

558944

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, provtryck, färglitografi, ca 31x40 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (3 bud)

4157031
550
4156360
500
4156359

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.